Дуже смачні ковбаски! Рекомендую всім поціновувачам сировʼялених ковбас!
Оцінено в 5 з 5
Наталія –
Сет із чотирьох м’ясних ковбасок — смачно й по-справжньому якісно: насичений аромат, збалансовані спеції та натуральний смак. Ідеально для гарної компанії.
Марина –
Дуже смачна ковбаска! Сподобалась усій сім’і.
Сергій –
Гарно Професійно і Смачно .
Рекомендую !!!
Іван –
Дуже смачно!
Ксенія –
Красиво оформлені і дуууже смачні!
Рекомендую!
Ксенія –
Красиво оформлені і дуже смачні!
Рекомендую!
Наталя –
Дуже смачні ковбаски! Рекомендую всім поціновувачам сировʼялених ковбас!
Наталія –
Сет із чотирьох м’ясних ковбасок — смачно й по-справжньому якісно: насичений аромат, збалансовані спеції та натуральний смак. Ідеально для гарної компанії.